Restorāns LAIKS

Restorāns „Laiks” ir celts pēc restorāna „Kalns” arhitektūras projekta. Restorāns „Kalns” tika celts kara laikā, kurš Padomju laikā tika pārdēvēts par restorānu „Laiks” un atradās Mellužu prospektā.

Restorāns ir būvēts veco laiku arhitektūras stilā. Iekšējā apdare ir dabīgā ozola un oša koka apdare. Interesantā griestu izbūve ir roku pinums, kurš tapis no šķeltajām klūgām. Siltumu un mājīgumu restorānam dod krāsainā logu mozaīka.

restorāns-laiks-baneris-2

Restorāns piedāvā plašas telpas divos stāvos un atsevišķu banketu zāli. Piedāvājam klāt banketus dažādām dzīves situācijām – kāzām, jubilejām, kristībām, uzņēmumu pasākumiem un bēru mielastiem, kā arī izīrēt telpas semināru vajadzībām. Varam arī uzklāt banketus jūsu izvēlētajās telpās – mājās, viesu namos.

Banketu ēdienkarte tiek sastādīta pēc klienta vis dažnedažādām vēlmēm un saskaņota ar klienta finansiālo stāvokli. Restorāns „Laiks” parūpēsies, lai jūsu svētki būtu neaizmirstami.

restorāns-laiks-baneris-1

Ikdienas ēdienkartes piedāvājumā ir ļoti plašs ēdienu asortiments un dažādām cilvēku gaumēm. Ēdienkarte ir veidota, lai būtu izvēle dažādu tautību klientiem. Visi ēdieni ir gatavoti no ekoloģiski tīriem un nesaldētiem produktiem, kuri tiek iepirkti no pašmājas zemniekiem.

Pie mums restorānā „Laiks” ir gaidīts ikviens, kur gardi pamielosim ar ēdieniem un laipnu apkalpošanu. Aizejot jūs nebūsiet vīlušies un vēlēsieties kļūt par mūsu patstāvīgiem klientiem. Restorāns jau īsā laika sprīdi ir guvis daudzas labas atzinības no patstāvīgiem klientiem un iekaro sirdis no topošiem.

restorāns-laiks-baneris-3